biuro@la-cucina.pl Rezerwacja - 527 336 227

Serdecznie witamy

To dla Was - naszych wyjątkowych Gości - stworzyliśmy niezwykłe miejsce, łączące w sobie styl, elegancję i luksus. Przestronne wnętrza hotelu i restauracji w Szczecnie kryją w sobie bogactwo wrażeń i urok niezapomnianych chwil. Subtelny urok dyskretnej elegancji stanowi o atmosferze pokoi hotelowych, sali konferencyjnych i restauracji.

Hotel

Hotel La Cucina Italiana położony jest w Szczecnie, malowniczo położonej miejscowości, oddalonej o 15 km od Kielc. Jego lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej lasem, na terenie Cisowsko-Orłowiańskiego Parku Krajobrazowego pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks. La Cucina to idealne miejsce na wypoczynek, bankiet oraz spotkanie biznesowe.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakieś pytanie, szukasz noclegu lub po prostu masz ochotę dobrze zjeść - idealnie trafiłeś.
U nas znajdziesz wszystko to, czego szukasz !!

Galeria zdjęć

Przestronne wnętrza hotelu i restauracji w Szczecnie kryją w sobie bogactwo wrażeń i urok niezapomnianych chwil. Subtelny urok dyskretnej elegancji stanowi o atmosferze pokoi hotelowych, sali konferencyjnych i restauracji.

Szybki kontakt

Jeżeli masz jakieś pytanie, szukasz noclegu lub po prostu masz ochotę dobrze zjeść - idealnie trafiłeś. U nas znajdziesz wszystko to, czego szukasz !!

Addres

Szczecno 162c, 26-015 Pierzchnica

Numer telefonu

508 292 408 , 536 593 633


Zarezerwuj termin - zadaj nam pytanie

Loading
Wiadomość wysłana